O nás

Fotografie nově otevřené prodejny Motocentrum Olomouc s.r.o. která je v provozu od 1.2.2014

Firma Motocentrum Radomír Pavelka byla založena v roce 1994 se zaměřením na dovoz motocyklů a náhradních dílů ze zahraniční. Původní sídlo firmy se nacházelo až do roku 2001 v Nedvězí u Olomouce. Posléze byla činnost rozšířena o bazarový prodej motocyklů.

V roce 2001 bylo vybudováno nové motocentrum se sídlem v Olomouci-Holici na Přerovské ulici č. 714 s rozšířenou kapacitou stání až na 70 motocyklů a prodejem kompletního příslušenství. V roce 2002 byla přistavena nová část motocentra s rozšířenou kapacitou stání až na 250 motocyklů a zbudováním nové dílny.

V roce 2005 jsme rozšířili prodejnu o další přístavbu tak, že nynější kapacita stání je 500 motocyklů! Též jsme rozšířili nabídku veškerého příslušenství.

Od roku 2014 se firma Motocentrum Olomouc s.r.o. přestěhovala do nových prostor. Nyní se naše firma nachází na adrese Holice č. p. 907. Jedná se o nově zrekonstruované moderní prostory, kde byly rozšířeny především prostory pro prodej příslušenství. Budova je rozdělena na dvě patra, kdy v přízemí budovy jsou umístěny všechny motocykly, které jsou v nabídce, kanceláře a dílna. V prvním poschodí budovy se pak nachází veškeré příslušenství k motocyklům.

Výprodej kompletního příslušenství. SLEVY až 70% !!! Výkup a prodej motocyklů po tel. dohodě na č. 777 053 073.
© Motocentrum olomouc s.r.o. | Privacy statement
vytvořil Orbinet.cz